Czytamy bo lubimy

ODSŁUCHAJ

Artur Gadowski czyta Tadeusza Dołęgę-Mostowicza

Opublikowano dn. 29.01.2021
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

Artur Gadowski tym razem nie śpiewa, ale "śpiewająco" czyta jedną ze swoich ulubionych książek "Prokurator Alicja Horn" Tadeusza Dołęgi-Mostowicza.

Magnetyzująca postać, niezwykły głos, muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów - Artur Gadowski Zespół IRA .

 

Artur Gadowski "Gadzio" tym razem nie śpiewa, ale "śpiewająco" czyta jedną ze swoich ulubionych książek "Prokurator Alicja Horn" Tadeusza Dołęgi-Mostowicza.

 

Tadeusz Dołęga-Mostowicz - "Prokurator Alicja Horn"

 

Pełna niezwykłych zwrotów akcji sensacyjno-romantyczna powieść, której akcja toczy się w Warszawie w latach trzydziestych XX wieku. Jej bohaterem jest Jan Winkler, człowiek umiejący żyć pełną piersią, postać o wielu twarzach i rozlicznych życiorysach, ścigany przez niejeden wymiar sprawiedliwości. Po wielu latach nieobecności, wraca jako obywatel USA do Warszawy, gdzie rzuca się w wir interesów. Niezwykle atrakcyjny, budzi namiętność wśród wielu kobiet. Wśród nich jest także prokurator Alicja Horn, nadzwyczaj atrakcyjna, a przy tym nie do pokonania na sali sądowej.

Gdzie? Kiedy? Przysiągłby, że kiedyś musiał ją znać, że te płonące czarne oczy ze wspaniałymi zrośniętymi łukiem czarnymi brwiami i te złociste włosy, i te wprost nieprawdopodobnie wykrojone wargi... Kto? Kiedy? Na pewno... Na pewno...

źródło: lubimyczytać.pl 
Liczba wyświetleń: 2807

Powrót
Kalendarz