Aktualności

ODSŁUCHAJ

NARADA PRACOWNIKÓW MERYTORYCZNYCH BIBLIOTEK PUBLICZNYCH POWIATU OPOCZYŃSKIEGO W DNIU 25.04.2019 R.

Opublikowano dn. 30.04.2019
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

W dniu 25 kwietnia 2019 roku w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie odbyła się narada dla pracowników merytorycznych bibliotek publicznych powiatu opoczyńskiego. Spotkanie, w którym udział wzięło 18 bibliotekarzy z terenu powiatu opoczyńskiego poprowadziła Zofia Konecka – instruktor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie..

Tematem przewodnim narady było podsumowanie działalności bibliotek publicznych powiatu opoczyńskiego w 2018 roku. Bibliotekarze poznali: ,,Zestawienie liczbowe z działalności bibliotek publicznych powiatu opoczyńskiego w 2018 roku” oraz ,,Analizę zakupów i czytelnictwa w bibliotekach publicznych powiatu opoczyńskiego w latach 2014 – 2018”. Zapoznali się także z opracowaniem: ,,Działalność bibliotek publicznych powiatu opoczyńskiego na tle innych bibliotek województwa łódzkiego w 2018 roku”.

Przedstawiono  zebranym działania, które należy podejmować w bibliotekach  na rzecz popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży ,,Młody czytelnik w bibliotece”.

Na koniec rozdano uczestnikom narady materiały szkoleniowe oraz prasę bibliotekarską  i regionalną.

Liczba wyświetleń: 835

Powrót
Kalendarz