Aktualności

ODSŁUCHAJ

Dyskutowali...

Opublikowano dn. 19.04.2023
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

Dnia 19 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Uczestnicy klubu w kameralnym gronie rozmawiali o książce Sylwii Bies „Odzyskana”. To wielowątkowa, wciągająca i zaskakująca swoją fabułą opowieść o trudnych doświadczeniach, amnezji, budowaniu nowej tożsamości i poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia kilku postaci, przepełniona kłamstwami, niedopowiedzeniami i tajemnicami z przeszłości. Jest to z pewnością wyjątkowy, trzymający w napięciu i zaskakujący thriller psychologiczny. Pozycja ta wzbudziła w klubowiczach wiele emocji dlatego wywiązała się ciekawa dyskusja.

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki już w maju, na które serdecznie zapraszamy.

 

Sylwia Bies "Odzyskana"

Aneta Bogusz w popłochu ucieka z lasu, w którym przed momentem doszło do dramatycznych wydarzeń, zmieniających całe jej dotychczasowe życie. Musi zapewnić bezpieczne schronienie sobie oraz czteroletniej podopiecznej. 
Kaja Tomczyk uporała się z traumą po tragicznej śmierci męża, ale z trudem wypracowany spokój niespodziewanie burzy anonimowa wiadomość. Jej nadawca twierdzi, że Wojtek zataił przed żoną pewne ważne informacje na swój temat. W poszukiwaniu prawdy Kaja wraca do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.
Krystian Kaczmarek próbuje pogodzić się z nową rzeczywistością. Półtora roku wcześniej jego ukochana zniknęła bez wieści. Mężczyzna traci już nadzieję na szczęśliwe zakończenie, gdy niespodziewanie odbiera telefon z informacją, że w stołecznym szpitalu wybudziła się ze śpiączki kobieta, wyglądająca jak jego zaginiona żona.

Liczba wyświetleń: 685

Powrót
Kalendarz