Spotkanie z Łukaszem Nowakiem w ramach cyklu Dumni z Opoczna

Opublikowano dn. 19.12.2022

W sobotę 17 grudnia o godzinie 18:00 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Dumni z Opoczna

Gościem był Łukasz Nowak- bard, poeta, tekściarz. Laureat wielu festiwali oraz przeglądów piosenki autorskiej i studenckiej. Założyciel i lider zespołu "Caryna". Twórca i współtwórca kilkunastu projektów muzycznych. Podczas spotkania zaprezentował swój tomik poezji "Jesteś życie"- zbiór zawierający piosenki wykonywane przez niego oraz polskich artystów. Gość wieczoru opowiadał o swojej przygodzie z muzyką, o miłości do gór, harcerstwie, podróżach oraz o licznych projektach muzycznych. Podczas spotkania, oprócz rozmowy, przeczytał kilka swoich tekstów oraz zagrał kilka utworów co spotkało się z ogromnym uznaniem.

Jest to kolejne spotkanie zorganizowane we współpracy Gminy Opoczno, Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie i Stowarzyszenia WyGramy Opoczno.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt Opoczno 2.0 – nowe otwarcie: Opoczno – bezpieczny ekologicznie regionalny ośrodek przedsiębiorczości o rozpoznawalnej marce i silnym poczuciu tożsamości lokalnej mieszkańców.