Aktualności

ODSŁUCHAJ

Marcin Snokowski - spotkanie w ramach cyklu Dumni z Opoczna

Opublikowano dn. 15.12.2022
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

14 grudnia 2022 r. w Domu Esterki w Opocznie odbyło się kolejne z serii spotkań programu Dumni z Opoczna.

Wieczór z Marcinem Snokowskim poprowadziła Zofia Konecka - instruktor w Bibliotece Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie. Podczas spotkania opoczyński akordeonista oprócz prezentacji swojej pasji - miłości do muzyki i akordeonu opowiadał o swojej pracy pedagogicznej i koncertowaniu. Zaskoczeniem dla wszystkich był fakt, że artysta nagrywał muzykę do filmów m.in. "Edi", "Mistrz" oraz do serialu "Trzeci oficer".

Radość z muzykowania oraz szeroki wachlarz doświadczeń muzycznych Marcina Snokowskiego stworzyły niezapomniane wrażenia artystyczne podczas spotkania. Uczestnicy mogli zasmakować wysokiej klasy umiejętności zaprezentowanych przez gościa, który również chętnie odpowiadał na zadawane przez nich pytania.  Całość dopełnił słodki poczęstunek.

Jest to kolejne spotkanie zorganizowane we współpracy Gminy Opoczno, Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie i Stowarzyszenia WyGramy Opoczno. Popularność cyklu Dumni z Opoczna znalazła uznanie w sąsiednich gminach, czego efektem była obecność wójta Gminy Paradyż - Wojciecha Rudalskiego.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt Opoczno 2.0 – nowe otwarcie: Opoczno – bezpieczny ekologicznie regionalny ośrodek przedsiębiorczości o rozpoznawalnej marce i silnym poczuciu tożsamości lokalnej mieszkańców.

Liczba wyświetleń: 990

Powrót
Kalendarz