Aktualności

ODSŁUCHAJ

5 listopada 2022 r. w Domu Esterki w Opocznie odbyło się kolejne z serii spotkań programu Dumni z Opoczna. Gościem był sportowiec Piotr Stępień, który jest Zawodowym Mistrzem Polski oraz Medalistą Mistrzostw Świata w Kickboxingu. Swoją przygodę ze sportem rozpoczął w wieku siedmiu lat w Klubie Ceramika, ale kickboxing zaszczepił mu trener Piotr Nasulewicz. I to ten sport stał się pasją życiową Piotra Stępnia. Mimo, że ma na koncie wiele sukcesów, pozostaje skromnym człowiekiem, który jest dumny z tego, że pochodzi z Opoczna. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Gminy Opoczno, zastępca burmistrza Andrzej Kacprzak oraz Katarzyna Niewadzi - dyrektor Wydziału Sportu i Rekreacji oraz sympatycy biblioteki.

Jest to trzecie spotkanie zorganizowane we współpracy Gminy Opoczno, Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie i Stowarzyszenia WyGramy Opoczno.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt Opoczno 2.0 – nowe otwarcie: Opoczno – bezpieczny ekologicznie regionalny ośrodek przedsiębiorczości o rozpoznawalnej marce i silnym poczuciu tożsamości lokalnej mieszkańców.

Liczba wyświetleń: 680

Powrót
Kalendarz