Karolina Paduszyńska gościem projektu Dumni z Opoczna

Opublikowano dn. 22.10.2022

Karolina Paduszyńska o podróżach, fotografii i Opocznie

21 października 2022 r. w Domu Esterki w Opocznie odbyło się kolejne z serii spotkań programu Dumni z Opoczna. Gościem była Karolina Paduszyńska, autorka bloga Zastrzyk inspiracji. Podczas piątkowego wieczoru w opoczyńskiej bibliotece opowiadała o początkach swojej działalności, współpracy z fińskim zespołem Sunrise Avenue, podróżowaniu, fotografii oraz o Opocznie. W swojej prezentacji zaraziła zgromadzoną widownię swoimi podróżniczymi pasjami, Finlandią oraz miłością do fotografowania.

Wydarzenie rozpoczął Jerzy Misiurski przedstawiając gościa, a Krystian Kuligowski (Stowarzyszenie WyGramy Opoczno i Dumni z Opoczna), opowiedział o cyklu spotkań z ciekawymi osobami w ramach projektu Dumni z Opoczna.

Jest to drugie spotkanie zorganizowane we współpracy Gminy Opoczno, Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie i Stowarzyszenia WyGramy Opoczno.

Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej. Projekt Opoczno 2.0 – nowe otwarcie: Opoczno – bezpieczny ekologicznie regionalny ośrodek przedsiębiorczości o rozpoznawalnej marce i silnym poczuciu tożsamości lokalnej mieszkańców.