Aktualności

ODSŁUCHAJ

Zostań Wakacyjnym SUPERCZYTELNIKIEM!

Opublikowano dn. 03.07.2022
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

„Zostań Wakacyjnym SuperCzytelnikiem” to akcja mająca na celu promocję czytelnictwa oraz wyrabianie u dzieci i młodzieży nawyku korzystania z biblioteki. Adresatami akcji są dzieci w wieku do 18 lat, posiadające własną kartę biblioteczną w Bibliotece Publicznej w Opocznie.

Regulamin akcji „Zostań Wakacyjnym SuperCzytelnikiem”,
której organizatorem jest
Oddział dla dzieci
Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie
 
1. „Zostań Wakacyjnym SuperCzytelnikiem” to akcja mająca na celu promocję czytelnictwa oraz wyrabianie u dzieci i młodzieży nawyku korzystania z biblioteki. Adresatami akcji są dzieci w wieku do 18 lat,  posiadające  własną kartę biblioteczną w Bibliotece Publicznej w Opocznie.
2. Akcja trwa od 4 lipca 2022 r. do 26 sierpnia 2022 r.
3. Akcja polega na skompletowaniu przez dziecko 6 pieczątek - 1 za każdą wizytę w bibliotece i wypożyczenie książek oraz co najmniej 1 audiobooka i 1 czasopisma. Zebranie wszystkich pieczątek na Karcie umożliwia zdobycie tytułu Wakacyjnego SuperCzytelnika.
4. Uzupełnione Karty należy składać do 26 sierpnia 2022 r. w siedzibie Oddziału dla dzieci.
5. Wśród wszystkich Wakacyjnych SuperCzytelników organizatorzy rozlosują nagrody ufundowane przez Bibliotekę Publiczną im. Stefana Janasa w Opocznie.
6. Wyniki  ogłoszone zostaną na stronie internetowej biblioteki 1 września 2022 r.
7. Zgłoszenie do udziału w akcji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz publikację wizerunku. Administratorem danych osobowych jest Biblioteka Publiczna im. Stefana Janasa w Opocznie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie niezbędne do rozstrzygnięcia losowania.
 
 
…………………………………….
podpis rodzica/opiekuna
k
 
 

 

Liczba wyświetleń: 648

Powrót
Kalendarz