XIX Tydzień Bibliotek - Biblioteka świat w jednym miejscu

Opublikowano dn. 06.05.2022

Od 09 maja do 14 maja w Bibliotece Publicznej im. Stefana Janasa święto bibliotekarzy i bibliotek.

Zapraszamy do udziału w XIX Tygodniu Bibliotek organizowanym przez Bibliotekę Publiczną im. Stefana Janasa w Opocznie i jej filie.

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników:

• Otwieramy się dla Was! Zwiedzamy bibliotekę - każda chętna osoba zostanie oprowadzona po bibliotece.

• Loteria fantowa - wypożycz książkę, wypełnij los. Wśród uczestników loterii wylosujemy nagrody książkowe.

• Abolicja kar za przetrzymanie książek. Oddaj do biblioteki książki - nie płać kary!

• Głośne czytanie na Placu Kościuszki  (11 maja, od godz. 10.00) Zapraszamy wszystkich na wspólne czytanie

- wstęp wolny.

• Quiz o bibliotece on-line - sprawdź swoją wiedzę na temat biblioteki - zapraszamy na Facebooka biblioteki

---> FB Biblioteka Opoczno

• Złam szyfr – kody QR w bibliotece

• Kiermasz książek przeczytanych

• Przedstawiamy naszych bibliotekarzy

• warsztaty, lekcje biblioteczne, spotkania z ciekawymi osobami ...

Szczegóły pod numerem telefonu 44 755 25 66 oraz w bibliotece.

fgt