Spotkanie autorskie "Rysiek Riedel we wspomnieniach"

Opublikowano dn. 27.09.2021

Za nami kolejne spotkanie autorskie przy fontannie - "Ryszard Riedel we wspomnieniach". W minioną sobotę gościliśmy Sebastiana Riedla, Marcina Sitko oraz Mirosława Bochenka.

25 września 2021 r. o godz. 18.30 na Placu Kościuszki, przy fontannie po raz kolejny odbyło się poetycko muzyczne spotkanie przy fontannie. Tym razem gościliśmy Sebastiana Riedla, Marcina Sitko oraz Mirosława Bochenka, którzy wspominali Ryśka Riedla lidera zespołu "Dżem". Wydarzenie poprowadził Jerzy Misiurski dyrektor Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie.

Sebastian Riedel - syn Ryszarda Riedla
Marcin Sitko - autor biografii wspomnianego artysty
Mirosław Bochenek - tekściarz m.in. zespołu "Dżem"

Sprzyjająca pogoda pozwoliła na delektowanie się muzyką na żywo oraz spotkaniem autorskim z ciekawymi ludźmi. Wydarzenie przyciągnęło liczną widownię. A na starym mieście w Opocznie w tym dniu znów zabrzmiały dźwięki gitary. Po spotkaniu autorzy składali autografy na zakupionych przez uczestników spotkania książkach. Kolejny raz wydarzenie zorganizowane przez Bibliotece Publiczna im. Stefana Janasa w Opocznie cieszyło się tak ogromnym zainteresowaniem.

Serdeczne podziękowania dla:
Expodrew
Agro-Wikt
ART-KOM
Beton Towarowy TOMBUD
dzięki którym mogliśmy zorganizować to wydarzenie.

Dziękujemy Wilcza kawiarenka ceramiczna za poczęstunek i kawę, a za nagłośnienie i oprawę sceniczną Nowak Sound.