Aktualności

ODSŁUCHAJ

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Opublikowano dn. 08.06.2021
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

Czerwcowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki z Jojo Moyes.

8 czerwca 2021 r. odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Klubowicze tym razem spotkali się w miłej atmosferze jaką tworzy niewątpliwie Wilcza Kawiarenka Ceramiczna.

Tematem spotkania była książka Jojo Moyes "W samym sercu morza", która została bardzo dobrze przyjęta przez wszystkich. 

 

Opowieść inspirowana prawdziwą historią babci Jojo Moyes.

Jak wiele może zmienić jedna podróż? Jennifer przypadkiem trafia na plażę pełną starych, zapomnianych statków. Nie spodziewa się, że w tym miejscu odnajdzie opowieść o podróży, która zmienia wszystko.

Wojna się skończyła. Frances wchodzi na pokład Victorii, okrętu, który ma ją zabrać do Anglii. Wszyscy myślą, że płynie do ukochanego, ale to jedynie pretekst, by uciec przed przeszłością na drugi koniec świata. Na statku pełnym młodych kobiet aż wrze od konfliktów, zazdrości i napięć. Po zmroku, kiedy na pokładzie słychać tylko szum fal, Frances przypadkowo poznaje Henry’ego. To spotkanie staje się najgorszą, ale zarazem najlepszą rzeczą, jaka mogła się jej przydarzyć.

Czy przysięgi wierności wystarczą, aby oprzeć się miłości? Czy podróż może być ważniejsza niż ostateczny cel?

Niepublikowana wcześniej w Polsce powieść o nieprzewidywalności losu. Jej autorka podbiła serca polskich czytelników książkami "Zanim się pojawiłeś", "Kiedy odszedłeś", "Moje serce w dwóch światach". źródło: lubimyczytać.pl

 

Książka również dostępna w naszej bibliotece ---> W samym sercu morza

Na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki członkowie klubu będą dyskutować na temat książki Zośki Papużanki pt. "Świat dla ciebie zrobiłem".

Za udostępnienie miejsca spotkania dziękujemy Wilczej Kawiarence Ceramicznej.

 

                               książkakobiety przy stole

 

Liczba wyświetleń: 1823

Powrót
Kalendarz