Aktualności

ODSŁUCHAJ

Dom Spokojnej Książki

Opublikowano dn. 19.02.2021
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

Wyjątkowy odcinek „Czytamy bo lubimy” „Detektyw Pozytywka” Grzegorz Kasdepke Wydawnictwo Nasza Księgarnia– czytają inicjatorzy Domu Spokojnej Książki.

Wyjątkowy odcinek „Czytamy bo lubimy”

„Detektyw Pozytywka” Grzegorz Kasdepke Wydawnictwo Nasza Księgarnia– czytają inicjatorzy Domu Spokojnej Książki.

W dzisiejszym odcinku Monika, Piotr i Wojtek z Domu Spokojnej Książki przeczytają „Jedenastą zagadkę, czyli co się stało z ubraniem pana Mietka?” z książki Grzegorza Kasdepke pt. „Detektyw Pozytywka”

„Detektyw Pozytywka” Grzegorz Kasdepke. To historia o sympatycznym detektywie, który rozwiązuje zagadki na wzór kryminalnych. Pana Grzegorza mieliśmy przyjemność gościć już w naszej Bibliotece na spotkaniu autorskim. Cieszymy się, że kolejni goście akcji „Czytamy bo lubimy” sięgnęli właśnie po książkę tego pisarza.

Dom Spokojnej Książki to niesamowici ludzie, którzy kochają książki tak jak my. Założyciele miejsca dla książek zapomnianych i niepotrzebnych. Miejsce rodem z powieści Zafóna.

Przestrzeń ta powstała w Rżuchowie w połowie 2017 roku. W tej chwili to około 25 tys. egzemplarzy umieszczonych na 6-metrowym regale w stodole. To nie tylko przystań dla opuszczonych książek, ale i miejsce spotkań kulturalnych.
 
  
Liczba wyświetleń: 1463

Powrót
Kalendarz