Aktualności

ODSŁUCHAJ

AUDIOBOOKI

Opublikowano dn. 16.04.2021
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

Zapraszamy serdecznie naszych czytelników do korzystania z naszych zbiorów multimedialnych. Wśród nich, oprócz audiobooków znajdują się również filmy, bajki oraz programy edukacyjne.

   Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych czytelników Biblioteka Publiczna im. Stefana Janasa w Opocznie gromadzi książki do słuchania.
 
 
Audiobooki zawitały na dobre do bibliotek i powoli stają się nieodłączną częścią ich oferty. Wśród naszych książek na CD każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Miłośnikom dobrej literatury oferujemy  znane powieści, kryminały i thrillery. Nasze książki na CD można poznać dzięki najlepszym polskim głosom ponieważ często są one czytane przez znakomitych aktorów i lektorów. Nie zapomnieliśmy także o uczniach - dla nich zakupiliśmy lektury szkolne, a dla najmłodszych czytelników ulubione bajki. Wszystkie audiobooki można odnaleźć w naszym katalogu on-line.

Zapraszamy serdecznie naszych czytelników do korzystania  z naszych zbiorów multimedialnych. Wśród nich, oprócz audiobooków znajdują się również filmy, bajki oraz programy edukacyjne.
 
ZAMÓW ---> AUDIOBOOKI
 
płyty, słuchawki i odtwarzacz
Liczba wyświetleń: 1393

Powrót
Kalendarz