Aktualności

ODSŁUCHAJ

Jerzy Misiurski - dyrektor Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa zgłoszony do konkursu.

Opublikowano dn. 09.03.2021
Autor: BIBLIOTEKA OPOCZNO

Miło nam poinformować, że dyrektor Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie Jerzy Misiurski został zgłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim do konkursu Bibliotekarz Roku 2020.

 

 

Miło nam poinformować, że dyrektor Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie Jerzy Misiurski został zgłoszony przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piotrkowie Trybunalskim do konkursu Bibliotekarz Roku 2020.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Bibliotekarz Roku jest Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Podstawowym celem Konkursu jest promocja zawodu bibliotekarza.

Formuła Konkursu jest otwarta. Kandydaci mogą reprezentować wszystkie typy bibliotek, a oceniane dokonania dotyczą różnych obszarów aktywności zawodowej. Liczą się dokonania, nie stanowisko w bibliotece. Celem Konkursu jest zaprezentowanie w ogólnopolskim środowisku bibliotekarskim oraz wśród szerokiej publiczności tych pracowników bibliotek, którzy w całym roku 2020 wyróżnili się ponadstandardowymi osiągnięciami zasługując na wysoką ocenę i popularyzację swoich dokonań.  To dzięki ich kreatywności, wiedzy i zaangażowaniu biblioteki zmieniają się, coraz lepiej zaspokajają potrzeby czytelników, modernizują lokale i wyposażenie, umiejętnie wykorzystują nowe technologie, tworzą nowoczesne serwisy informacyjne i dokumentacyjne, cyfrowe biblioteki i lokalne archiwa cyfrowe, a jednocześnie dbają o dziedzictwo i stwarzają warunki do różnorodnej  społecznej aktywności.

Cieszy Nas zgłoszenie  Jerzego Misiurskiego - kandydata na Bibliotekarza Roku.

Liczba wyświetleń: 3264

Powrót
Kalendarz