Remont trwa

Opublikowano dn. 13.11.2020

Prace modernizacyjne w Bibliotece Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie prowadzone są dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i gminy Opoczno.

Remont w opoczyńskiej bibliotece trwa już od ponad roku. W ramach inwestycji wykonano m.in. prace instalacyjne, wyremontowano schody, a niedawno na piętrze biblioteki pojawiła się szklana ściana, a także schody prowadzące na dół zabytkowego budynku.

To już kolejny etap zmian w bibliotece. Nowa szklana ściana oddziela teraz cichą czytelnię, wyremontowana także została łazienka, pojawiły się nowe krzesła będące wyposażeniem Czytelni.