Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Opublikowano dn. 06.10.2020

We wtorek 6 października po raz kolejny odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki przy Bibliotece Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie. Mimo trwającego remontu Klubowicze spotkali się, aby porozmawiać o książce Wojciecha Chmielarza pt. "Wyrwa". Pozycja spotkała się z ciepłym przyjęciem wśród klubowiczów i doprowadziła do ciekawej dyskusji. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze przy "kawie i ciastku".

Mimo, że dla większości Klubowiczów "Wyrwa" była pierwszą przygodą z Wojciechem Chmielarzem, to jednak wszyscy zgodnie stwierdzili, że sięgną po inne pozycje tego autora.

Następne spotkanie 3 listopada, na które serdecznie zapraszamy!