Zmiany w Bibliotece

Opublikowano dn. 16.10.2020

Tradycja w naszej Bibliotece scala przeszłość i współczesność. Dbamy o wartości a Kazimierz i Esterka są wiecznie żywi. To nie oznacza, że nie idziemy z duchem czasu. W naszej Bibliotece właśnie trwają prace montażu totemu, zgodnie z zadaniem „Biblioteka na piątkę z plusem – podniesienie standardów działania zabytkowych obiektów kultury poprzez remont i doposażenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie”, na który otrzymaliśmy ministerialne dofinansowanie. To nowoczesny informator, który będzie donosił nie tylko o wydarzeniach w bibliotece, ale także o ciekawostkach z całego miasta. W Bibliotece zostaną umieszczone dwa urządzenia, jeden przed i kolejny w środku książnicy. Poniżej zdjęcia z montażu płyty pod urządzenie oraz wizualizacja totemu.