Czytamy bo lubimy

Walentynki - Czytamy bo lubimy

Opublikowano dn. 14.02.2021

Walentynkowe wydanie Czytamy bo lubimy wyjątkowo w niedzielę. Dyrektor Biblioteki Publicznej im. Stefana Janasa w Opocznie Jerzy Misiurski czyta poezję.

Walentynkowe wydanie Czytamy bo lubimy wyjatkowo w niedzielę.

Dyrektor Biblioteki Publicznnej im. Stefana Janasa w Opocznie
czyta poezję.
Pierwszy wiersz jest autorstwa Kai Kowalewskiej, która była gościem akcji
Czytamy bo lubimy
Kaja Kowalewska poetka, pisarka... Prowadzi własny fanpage na Facebooku. Słowa i gitara to jej dwie największe pasje. Uważa, że poezja powinna budzić emocje, poruszać czytelnika i zmuszać do refleksji. Autorka Chaos i inne piętra.
Kaję będziemy mieli przyjemność gościć w Opocznie podczas wiosennego koncertu. Już niebawem szczegóły.
Następnie Jerzy Misiurski sięga do tomiku "Wokół" Stanisława Andrzeja Średzińskiego i Jana Piotra Iwańskiego.
Przeczyta dla Państwa wiersze "Jesień w górach" oraz "Marzy mi się..." autorstwa Jana Piotra Iwańskiego.
Jan Piotr Iwański opocznianin, był członkiem grupy literackiej "Stolik Poetycki" z Łodzi.

Dziś w Czytamy bo lubimy o miłości ...